Petricopet

Kedi - Köpek Oyuncakları İmalatı

Hakkımızda

Hakkımızda

Petricopet 20 yıldan beri evde beslediğimiz kedi ve köpekler için doğal oyuncaklar imal etmektedir. Pet sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Petricopet, İstanbul Gaziosmanpaşa'da imalatını sürdürmektedir. İmal ettiğimiz yüzlerce ürün çeşidi iç ve dış piyasaya sunulmaktadır. Ürünlerin birçok ülkeden talep edilmekte ve ihraç edilmektedir. 

Ürünlerimiz evdeki kedi ve köpek dostlarımıza ve aynı zamanda çocukların eğlenceyle oynayabileceği %100 doğal malzemeden imal edilmiştir. Hayvan ve çocuk sağlığına zararlı madde içermez. Ürünlerimiz sevimli dostlarımızın yaşadığı mekanlarda keyifli bir zaman geçirmesi için özel tasarlanmıştır. 

Sevimli pati dostlarımızı eğlendirmek için uygun fiyatlı özel oyuncak üretmekteyiz. Ürünlerimiz ile  pati dostlarımız saatlerce sıkılmadan oynayacak, hem siz hem kendileri eğlenecekler.

Web sitemiz aracılığıyla görmüş olduğunuz ürünler ülkemizin seçkin dağıtıcıları marifeti ile petshoplara ulaştırılmaktadır. Web sitemiz de ürün satışı yapılmamaktadır. Bayilere özel tasarlanmıştır. Eğer sizde bir petshop firması iseniz bayilik için başvurup toptan alım yapabilirsiniz. 

 

Tags
Image

Petrico Pet 

Şemsipaşa Mah. Küçükköy Cad. No:214-218/c
Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

GSM: +905512320781

Email: info@petricopet.com